KONST / Litografier / Litografi 7964493
nr 796 4493
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Litografi, Petter Thoen (f. 1943), E. A, signerad, motivets mått: 31x45
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 december 2012
kl 18:56:34
200 kr
150 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen